Suite Premium Proche Tete D'Or

  • 15 m²

Suite Premium Proche Tete D'Or ligger 16-minutters gange fra Musée des Beaux-Arts de Lyon og 25-minutters gange fra Lyon Pharaon kasino. Suite Premium Proche Tete D'Or ligger i Salamanca distriktet i Lyon og består av 1 rom, et komplett kjøkken og 1 bad.

Villaen ligger i Lyon, kun 5 km fra Lyon-Bron flyplassen. Sentrum av Lyon ligger innen 1 km fra boligen. Takao Takano tilbyr fransk retter og ligger 350 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Parc de la Tête d'Or. Det er bare 400 meter fra Pont Morand RG bussholdeplassen og en 5-minutters spasertur fra Foch t-banestasjonen til dette innkvarteringsstedet.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Suite Premium Proche Tete D'Or Lyon
La Marionnette Du Plateau
pris kun for mobil

La Marionnette Du Plateau

1 km fra overnattingsstedet
USD 120 USD 108
per natt
Villa Des Canuts
pris kun for mobil

Villa Des Canuts

1.1 km fra overnattingsstedet
USD 495 USD 446
per natt
Host Inn Wow House
pris kun for mobil

Host Inn Wow House

9.5
Usedvanlig 21 anmeldelser
1.2 km fra overnattingsstedet
USD 301 USD 271
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Lyon-Bron
    13 km

    Togstasjoner

    Part Dieu Railway Station
    1,6 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Døgnåpen resepsjon
    • Bagasjeoppbevaring

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    På rommene

    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Spisebord

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Lisensnummer6938619003540
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye vil det koste å bo i Suite Premium Proche Tete D'Or villa?
      Leien på Suite Premium Proche Tete D'Or villa starter på €73 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Suite Premium Proche Tete D'Or villa?
      Gjester på Suite Premium Proche Tete D'Or villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 11:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Suite Premium Proche Tete D'Or villa?
      Restauranter i nærheten av Suite Premium Proche Tete D'Or villa inkluderer Boco Lyon og The Monkey Club.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Lyon-Bron
    13 km

    Togstasjoner

    Part Dieu Railway Station
    1,6 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Suite Premium Proche Tete D'Or Lyon

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk